Kazanım Testleri

MEB-EBA Kazanim Testleri İndir

EBA test indir sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfadan MEB – EBA kazanım testlerini indirebilir; telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bulundurarak müsait oldukça çözebilirsiniz.

Diğer sitelerde gördüğüm en büyük sorunlardan biriydi bu konu. Burak Hoca farkıyla sizlere tüm yılların MEB EBA TESTLERİNİ İNDİREBİLECEĞİNİZ bu sayfayı oluşturmaya karar verdim. Umarım sizlere faydalı olur ve tüm sınavlarınızda başarılı olursunuz!

EBA Test İndir – 1674 MEB (EBA) Testi İndirme Linki

EBA (MEB) kazanım testlerini indirmek isteyenlere bir tavsiyem var.

Az bile olsa internetiniz varsa sitede hazırladığım kazanım testlerini online çözerek daha KOLAYLIKLA daha çok test çözebilirsiniz. Çünkü eba testlerini indirmek yerine online çözerseniz cevapları bulmakla uğraşmazsınız. Kazanim testleri sitesini de sizlere bu konuda destek olmak için açtık zaten.

Bu siteyi çok az internet harcayacak şekilde yaptırdık. 1GB internet ile 1500’den fazla test çözebilirsiniz. O yüzden mümkün mertebe siteden çözmeye çalışın.

İlla indirmek istiyorum diyenler için yine de aşağıdan indirme bağlantılarını veriyorum. Devletin sitesinden indirmeyi zorlaştırmışlar, indirmeye çalışınca farklı testler iniyor ve çoğu zaman site hata veriyor. Farklı bir yazılımla tüm testleri indirerek bu siteye yükledik ki sorunsuz indirebilesiniz.

Sevgilerimle,
Burak Hoca

meb eba test indir
MEB EBA TEST İNDİR

2019-2020 MEB-EBA Kazanım Kavrama Testleri İndir

21 yorum