Kazanım Testleri

Hakkımızda

Merhaba arkadaşlar. Kazanım testleri çözüm sitemize hoş geldiniz.

Öncelikle bu siteyi neden oluşturduk, amacımız nedir bunu açıklayayım. Eğitim sektöründeki hemen herkesin bildiği bir konudur kazanım testleri. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan kazanım testleri, öğrencilere destek olması için sunulur.

Biz de kazanım testlerinin (sade bir tasarım üzerinde) çözülebileceği bir site açarak siz değerli öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu fikirle çıktığımız yolda bu siteyi açtık.

Peki neden bu siteyi açma ihtiyacı duyduk? Çünkü eğitim sektöründe olan biri olarak, mevcut sitelerin öğrencilere yardımcı olmadığını gördük. Karmaşık tasarımlar, yavaş siteler, eskimiş testler.. Öğrencilerimiz bunlardan daha iyisine layık dedik ve yaptık! Oldu mu? Çok güzel oldu…

Sizlerden gelen teşekkür yorumları ve mesajları bizi o kadar mutlu etti ki, bu siteyi açtığımıza çok sevindik.

Neden KazanimTesti.com ile Çalışmanız Gerekiyor?

Arkadaşlar daha önce de bahsettiğim gibi, bu sade ve hızlı siteyi sizler için açtık. Binlerce öğrenci her gün kazanım testleri çözüyor ve dikkat ederseniz site hiç yavaşlamıyor. Tabi ki bazı aksaklıklar olmuştur, olacaktır ama fırsat buldukça geliştiriyoruz ve her geçen gün daha sade ve hızlı hale geliyor.

Kazanimtesti.com;

  • Diğer sitelerden çok daha hızlıdır,
  • Diğer sitelerden çok daha sade bir arayüze sahiptir,
  • Ara ara değil, her gün yeni testler eklenir,
  • Sürekli günceldir,
  • Kullanımı kolaydır

KazanimTesti.com Sitesinden Nasıl Faydalanırsınız?

Üst tarafta tüm sınıflar mevcut. Hangi sınıfın testlerini çözmek istiyorsanız o sınıfa girerek ders seçin. Sonra o dersin testleri çıkar ve istediğiniz testten başlayarak çözmeye başlayabilirsiniz.

Son Sözler

Umarım Kazanım Testi sizlere faydalı olur ve derslerinizde başarılı olmanız için size katkı sağlar. Fikirlerinizi yorumlar bölümünden yazın, hepsini okuyoruz.

Tüm öğrencilere başarılar diliyorum.

Burak Hoca, Kazanimtesti.com